O nás

Tvoříme perfektně poskládaný prostor
Jsme FIN GRES*. Dvě desetiletí na českém trhu prodáváme obkladové materiály té nejvyšší kvality. Náš svět jsou skleněné, keramické, kamenné a kovové mozaiky. Dodáváme také dlažby pro bazény, wellness a veřejné interiéry. Přesvědčíme vás, že vaše koupelna, bazén, wellness nebo třeba hotel mohou být poskládané zcela neopakovatelným způsobem.

* [Fin Gres je jemný a stejnorodý materiál s téměř dokonalými vlastnostmi v jakémkoliv prostředí a teplotě. Ty nejlepší obklady a dlažby vznikají právě touto technologií. S hrdostí ji neseme v názvu.]

Složte svůj prostor do velkého wow
Prostor vyskládaný z malých čtverečků. Nebo koleček. Nebo jiných tvarů. V České republice nenajdete nadšenější „mozaikáře“, než jsme my. Nekonečná variabilita, krása provedení i jemný detail jsou přesně ty momenty, které na mozaikách milujeme. Kromě tisíců malých kostiček v našich showroomech provozujeme i největší tuzemský eshop www.mozaiky.net. V naší nabídce najdete keramickou, skleněnou i kamennou mozaiku nejrůznějších tvarů a rozměrů. Říkáme, že tisíce malých prvků skládá velké věci. A těmi je váš interiér nebo exteriér.

Obklady a dlažby
Itálie dala světu dlažbu. My jsme krásu a kvalitu italských dlažeb objevili před dvěma desítkami let a od té doby do České republiky přinášíme ty nejnovější trendy. Vybíráme jen ty nejlepší výrobce keramických obkladů a dlažeb, pravidelně cestujeme do výrobních závodů a pečlivě sledujeme vývoj i nové technologie. Přesvědčte se, jak velkoformátové keramické dlažby vytvářejí jedinečný interiér.

Bazény
Co rok, to v průměru jedna realizace veřejného bazénu, akvaparku nebo wellness. Tyto velké projekty vyžadují nejen odborné zázemí, ale i zkušenosti a nasazení týmu lidí. Umíme to. I proto si nás investoři vybírají k realizaci a konzultacím, nejen pro výběr keramických obkladů, dlažeb nebo mozaiky, ale i ke koncepční pomoci při začátku projektu.

Newsletter

Nenechte si ujít každý měsíc náš newsletter a mějte přehled nejen o tom, co zde píšeme, ale i dalších zajímavých novinkách a akcích.